İndirim!

Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model

150.00 99.00

Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model oyun oynamayı sevenler için mükemmel bir hediyedir. Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model sadece pubg değil tüm telefon modelleri için uygun ve kullanışlı bir modeldir.

Açıklama

Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model oyun oynamayı sevenler için mükemmel bir hediyedir. Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model sadece pubg değil tüm telefon modelleri için uygun ve kullanışlı bir modeldir.

 

Aksesuarları F1 Joystick kavrama

Büyük bir yenilik ve tutkuyla, g. F1 Joystick kavrama, oyuncuların günlük yaşamında daha fazla değişiklik getirmek için doğdu. F1, bir telefon tutamağı ve bir stick-on joystick’in entegrasyonuna sahiptir.
Katı yapılı telefon tutamağı sadece telefon standı değil, oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye yükseltir. Stick-on joystick, oyun karakterinizin her hareketini daha hassas bir şekilde kontrol ederek, dokunmatik ekran joystick’in sakarlığının problemini çözer.

Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model

Herhangi bir oyun için Ideal mobil efsaneler, Valor Arena, FIFA cep, Dragon Nest deniz, GTA ve benzeri gibi bir ekran kontrol pedi vardır. mobil aksesuarları F1 Joystick kavrama efsaneleri durdurulamaz hale getirir!
F1_2

Gerilebilir kavrama

Teleskopik bom tasarımı tutacağı, 6.7 inç (17 cm) uzunluğa kadar farklı boyutlarda akıllı telefonlara uyum sağlamak için mükemmel bir germe alanı sağlar. IPhone 8 plus, Samsung Note 8, Xiao mi mi X2 mükemmel uyuyor. Telefonunuzu korumak için kavrama, pozisyonun yerinden edilmesini önlemek için her iki iç taraftaki her esnek EVA pedine de sahiptir.

F1_2F1_3

Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model Ayarlanabilir salıncak kolu

Joystick entegre salıncak kolu, el tercihinize göre portun sağ tarafına veya sol tarafına takmanızı ve fişini çekmenizi sağlar. Ayrıca, el pozisyonunuza uyacak mükemmel bir nokta bulmak için dikey yön boyunca hareket edebilir.

Yüksek esneklik salıncak kolu, telefonda farklı kalınlıktaki joystick çubuklarını güvenli bir şekilde sağlar. Salıncak kolu kolayca çıkarılabilir. Istediğiniz zaman ekrana geri kaldırın veya yapıştırın.

F1_3

Ultra düşük sürtünme, sopa Joystick

Kaymaz tasarıma sahip ultra düşük sürtünmeli joystick, 360 ° ‘de zahmetsizce oynamanızı sağlar. Lastik yastığın içindeki iletken çelik parça ile kalın eldivenler giydiğinizde bile oynamanızı mümkün kılar. Türbin çelik yayı, yastığı deforme olmadan merkeze geri taşımak kolaydır. Şimdi oyun karakterinizi her zamankinden daha hassas kontrol edebilirsiniz.

F1_4

Ultra taşınabilir, beş açılı, dahili braket

5 ayarlanabilir yuva ile, ihtiyacınız olduğunda ayakta konumda 5 farklı açı arasında tercih ettiğiniz açıya ayarlayabilirsiniz. Sadece arka kolu itmek, açıyı ayarlamak ve kickstand olarak çalışmak kolaydır.

F1_6

Pilsiz

Cep telefonu F1 joystick kavrama her oyuncunun günlük ömrü için yapılır, akıllı telefonunuzla oynamak için herhangi bir pil ve sinyal bağlantısı gerektirmez. Sadece salıncak kolunu ilk kurmak kadar basit, telefonunuzu sığdırmak için kavrama germek, joystick ekrana sopa ve gitmek!

F1_5

Paket İçeriği

Joystick kavrama * 1

Salıncak kolu * 1

Smartphone dahil değildir

 

Sss

Q1. Joystick kolayca kayar mı?
Hayır. joystick’in altında bir silikon pedi var. Biraz basın ile, sopa vakumla adsorbe edilebilir ve mobil ekrana yakından bağlanabilir.

Q2. Joystick neden bazen oyunlarda çalışmıyor?
Sadece parmak, merkezi çubuktaki iletken metal ped ile temas ettiğinde ve yönleri kontrol etmek için ekrana temas ettiğinde çalışır. Metal parça yerine dış plastik üzerinde temas, çubuğun oyunlarda iletimini ve yönlerini kaybetmesini sağlayacaktır.

Q3. Parmağım uzun/kısa, kavrama yukarı/aşağı hareket edebilir mi?
Evet. Kavrama fişinde yeterli alan korunur. Hafifçe kaydırarak, yukarı/aşağı doğru hareket edebilir.

Q4. Salıncak kolunu neden ayıramıyorum?
Tutamaktan çıkarmaya çalışırken kendinizi sıkı hissedebilirsiniz çünkü salıncak kolunun fişi kaybetmekten korunmak için tasarlandı. Fiş çok sıkı ise, kavrama tutun ve biraz kuvvet ile çekin, ayrı alınabilir veya yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Q5. Benim iPhone SE/iPhone 5 uygun mu? Ipad’im buna uyuyor mu?
Hayır ve hayır. teknik olarak, F1, 5.5 inçten 6.2 inç’e kadar akıllı telefon boyutlarına uyar. IPhone SE/iPhone5 biraz küçük ve iPad sığacak kadar büyük.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pubg Joystick Pubg Oyun Konsolu Android İos 2020 Model” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir